Alkatrész technikus

  • Cég neve

    ITE Bus & Truck Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyári alkatrész részleggel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek alkatrész részlegével való kapcsolattartás
  • Alkatrészek beazonosítása, keresése, azok megrendelése
  • Ügyfelek alkatrésztechnikai kérdéseinek megválaszolása
  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Árajánlatok készítése az ügyfelek számára
  • Ügyfelek által jelzett reklamációk kivizsgálása, megoldási javaslatok előterjesztése
  • Tájékoztatás az alkatrészek rendelkezésre állásáról és a szállítási határidőkről
  • Készletfeltöltés, rendelések végrehajtása és azok nyomon követése
  • Alkatrész rendelési állomány kezelése, ellenőrzése, és a számlák ellenőrzése
  • Szállítási sérülések, visszáruk és visszaküldendő alkatrészek kezelés

Elvárások

  • Műszaki-, technikai affinitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • Önállóság, dinamikus munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Teherautó és busz alkatrész ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Német vagy angol nyelv társalgásszintű ismerete (szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • Truck vagy Busz vezérképviselet vagy márkaszerviz területén szerzett, igazolható szakmai tapasztalat
  • Gyári alkatrészkereső programok ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • SZÉP kártya juttatás.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Az ITE Bus&Truck Kft, mint Daimler Truck AG magyarországi hivatalos importőre, a gyártó termékeinek (Mercedes-Benz Trucks) értékesítését és vevőszolgálati tevékenységét ellátó szervezete pályázatot hirdet alkatrész technikus munkakör betöltésére a budapesti központi telephelyére.