Alkatrész kiszállító állás Dél-Pesten

  • Cég neve

    "LÁNG" Kft.

  • Munkavégzés helye

    1184 Budapest, Lakatos út 40.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Autóalkatrészek kiszállítása
- Akciós termékek menedzselése
- Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés
- Ügyfélorientált munkavégzés
- Pénzkezelési műveletek végrehajtása

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- Szállítási munkakörben szerzett tapasztalat
- Gépjárműalkatrészek ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség
- Energikus, jó munkahelyi légkör
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Céginformáció

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft. dél-pesti telephelyére keres kiszállító munkatársat, aki szeret önállóan dolgozni és megtalálja a megfelelő hangot a vevőinkkel.

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg: https://eshop.langauto.hu/page/allas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod, bérigényed megjelölésével e-mail címünkre! Kérjük, az email tárgyában jelöld meg: „kiszállító”