Alkalmi recepciós / asszisztens

  • Cég neve

    ATALIAN Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 191.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Budapesti partnercégeinkhez irodaházakba keresünk helyettesítő recepcióst hétköznapi munkavégzésre napi 8 órában. A helyettesítés (előzetes betanítás után) előre egyeztetett napokon történik, kivételes esetekben akár 1 munkanapos értesítési határidővel.
  • A helyettesítés nélküli napokon a Váci úti központi irodánkban asszisztensi feladatok ellátása (scannelés, iratrendezés)

Elvárások

  • Aktív szóbeli- és írásbeli angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető
  • Szabad hétvégék
  • Jogtisztán bejelentett, versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

4 kontinensen és mintegy 20 országban jelen lévő létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalat vagyunk. Magyarországon 2008 óta folytatjuk tevékenységünket.
Keressük teljes munkaidőbe azt a kedves, precíz kollégát, aki recepciós helyettesítőként és irodai asszisztensként tudná erősíteni a csapatunkat.

Jelentkezni a hirdetés alatt fényképes önéletrajz csatolásával lehet.