MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Alkalmi hostess diákmunka - 04.25.

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2484 Gárdony, Akácfa utca

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerencsekerék felügyelet (kinti munka),
  • Lufifújás / lufiosztás (benti munka),
  • Kasszasornál való besegítés a vásárlóknak.

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év felett
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Nem lehet piercing, tetoválás látható helyen

MUNKAIDŐ:
04.25. 6:30-19:30

  • budapesti lakosok számára KIJUTÁS és SZÁLLÁS BIZTOSÍTOTT (04.25. csütörtök reggeli indulás)
  • A munka időtartama alatt háromszori 20 perces szünet vehető ki

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat