Alkalmazott

  • Cég neve

    Tököli Országos Bv. Intézet

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl, Ráckevei út 6.

  • Fizetés

    Bruttó 533e - 589e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • objektumvédelmi, járőr feladatok,
  • tevékenység ellenőrzési, irányítási, őrzési  feladatok,
  • adminisztratív és működésbiztonsági feladatok.

Elvárások

  • magyar állampolgárság, 18. életév betöltése
  • magyarországi állandó lakóhely,
  • egészségügyi (egészségi, pszichikai, fizikai) alkalmasság
  • büntetlen előélet
  • legalább szakmunkás, vagy érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • jogtisztán bejelentett bér,
  • megfelelő bérezés, bruttó 533.100,-Ft - 589.300,- Ft
  • cafeteria nettó 13000/hó, melyet a belépés napjától az év végéig előre  kifizetünk
  • kezdő éves szabadság 28 nap
  • utazási költségtérítés,
  • előrelépési lehetőség,
  • ruházati ellátás / (ruhapénz),
  • állami szféra előnyei, kedvezményei
  • kiválóan felszerelt konditerem
  • ingyenes orvosi és fogászati ellátás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet, tököli telephelyére keres kollégákat felügyelői beosztásba.
Az intézet fogvatartottak őrzését, felügyeletét, munkáltatását látja el, ezen feladat koordinálására, végrehajtására keres jelentkezőket. Munkaidő 112/24, 12/48, vagyis heti 3-4 munkanap 12 órás műszakban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, hogy  küldje el fényképes önéletrajzát.