Alkalmazás üzemeltető (LJF)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (LJF)

Munkavégzés helye: Budapest, Full Home Office

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alvállalkozói, hosszú távú

Feladatok:

  • napi üzemeltetéshez szükséges feladatok ellátása, hibajegyek kezelése,
  • rendszer monitorozása, monitorozó automatikák riasztásainak fogadása,
  • részvétel a felmerülő problémák okának kiderítésében,
  • élesítések, telepítések elvégzése,
  • üzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása
  • a rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-nak megfelelően,
  • kapcsolattartás a társterületekkel,
  • a vállalat belső szabályainak ismerete és betartatása, a zökkenőmentes működés biztosítása,
  • aktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésében,
  • csapatmunka elősegítése és támogatása,
  • fejlesztési projektek támogatása,
  • üzemeltetői szintű hibaelhárítás,
  • rendszerek és adatbázisok funkcionális felügyelete,
  • Kulcsok és tanúsítványok igénylése, generálása, kezelése, csere támogatása,
  • DRP folyamat előkészítése és támogatása,
  • Audit támogatás,
  • eseti éjszakai és hétvégi munkavégzés támogatása (changek, patchelés, update végrehajtása céljából üzemidőn kívüli időszakban).

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Oracle adatbázis ismeretek,
  • általános Linux/Unix ismeret (alap Linux parancsok készségszintű használata)
  • SQL ismeret, jellemzően lekérdezések készítése,
  • alapszintű Windows szerver ismeret,
  • általános alkalmazásszerver ismeret,
  • magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • alkalmazásszerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Log elemzési tapasztalat,
  • önálló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód,
  • proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás,
  • titkosítással kapcsolatos általános ismeretek,
  • kapcsolattartás 3rd party szolgáltatókkal.

Előnyt jelent:

  • pénzintézetnél szerzett tapasztalat,
  • Weblogic tapasztalat,
  • ITIL alapok ismerete,