Konica Minolta Magyarország Kft. logo

Alkalmazás támogató és tesztelő

  • Cég neve

    Konica Minolta Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfeleinknél bevezetett, valamint a cég belső felhasználói által használt ITS szoftvermegoldások (OCR, hagyományos és AI alapú adatkinyerési megoldások, SharePoint alapú és egyedi fejlesztések, munkafolyamat támogató és egyéb rendszerek) felhasználói támogatása és tesztelése
  • A rendelkezésre álló kapacitás függvényében L1, a későbbiekben akár L2-es szakmai támogatás biztosítása
  • Együttműködés a Konica Minolta külső partnereivel, valamint a cégen belül a kollégákkal
  • Fejlesztők és tanácsadók termékfejlesztési munkájának támogatása a visszajelzések alapján
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív és egyéb feladatok elvégzése
  • Támogatási feladatok
    • Hibajegyek megoldása - beérkezett bejelentések feldolgozása, osztályzása és priorizálása, kezelése, megoldása vagy továbbítása a ticketing rendszeren keresztül
    • Szerződések szerinti reakció és megoldási idők betartása
    • Javaslattétel a megoldásra, amennyiben távolról engedélyezett a megoldás és megoldható, akkor a megoldás biztosítása
    • Feladatokhoz kapcsolódó írásbeli és szóbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Tesztelési feladatok
    • Funkcionális specifikáció alapján tesztelői jegyzőkönyv készítése, valamint az elkészült alkalmazások funkcionális tesztelése
    • Szoftverhibák detektálása, teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
    • Üzleti elvárás szerint elvárható felhasználói felületek vizsgálata, felhasználó-központú felület javítására tett javaslatok megfogalmazása
    • Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése
    • Tesztelés státusz riportálása a projektcsapat felé
    • Felhasználói kézikönyvek készítése az elkészült alkalmazásokhoz

Elvárások

  • Legalább középfokú IT végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat webes-, és vagy asztali alkalmazás tesztelésben
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret elsősorban írásban
  • Alapvető hálózati, hardver és periféria ismeretek
  • Microsoft Office eszközök magabiztos használata (Excel, Word)
  • Gyors tanulási és magasfokú problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, igényes és minőségre törekvő hozzáállás
  • Döntésképes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tesztelési módszertanok ismerete, üzleti alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft technológiák és szoftverkörnyezetek (Microsoft Windows 10 és Windows szerverek, SQL szerver, SharePoint) gyakorlati ismerete
  • Alapfokú programozási ismeret (C#, JavaScript)
  • JIRA rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Élénk csapat; rugalmas, élettel teli munka
  • Stabilitás, kiegyensúlyozott háttér
  • Cafeteria juttatásként SZÉP-kártya
  • Hibrid munkavégzés: akár heti 4 nap home office lehetőség
  • Magánegészségügyi ellátás biztosítása (Medicover)
  • Employee Assistance Program
  • Önismereti, személyes fejlődést segítő online előadások
  • Gyümölcsnap
  • Csapatépítő rendezvények és programok
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az innovatív Konica Minoltáról

A Konica Minolta globális piacvezető irodatechnikai szolgáltatóként már 150 éve innovatív megoldásokat nyújt, nemcsak az irodai-, ipari és nyomdaipari nyomtatás területén, hanem a dokumentum digitalizálás és az IoT kamerarendszerek világában is.

Irodai környezetben olyan szoftveres megoldásokat kínálunk, melyekkel segítjük a partnereinket a digitális transzformáció folyamatában.

IoT videófelügyeleti és kamera rendszereink elemzéseket készítenek, akár gyártási, akár üzleti folyamatokról.

Kameráinkkal és az azokhoz tartozó innovatív megoldásainkkal teljeskörű megoldásokat nyújtunk ügyfeleinknek a CCTV és a gyártási folyamatok területén. A megoldások teljesen integrálhatóak, folyamatokat automatizálnak, mérés adatokat biztosítanak a biztonságtechnika és gyártási logisztika területén.