Algépész

  • Cég neve

    Pannon Hőerőmű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Edison utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Algépész

Főbb feladatok, munkák

  • Az erőmű kalorikus gépeinek és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Külső vállalkozó által végzett karbantartási, szerelési, bővítési munkák, ellenőrzése, figyelemmel kísérése, munkaterület átadása, átvétele
  • Adatok elektronikus és papíralapú rögzítése, üzemnapló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érettségi és/vagy műszaki technikum és/vagy gépész irányú szakmunkás bizonyítvány
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeretek (excel)
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Folyamatos műszakban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kazángépész végzettség
  • Turbinagépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk

  • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Munkába járási támogatás akár tömegközlekedéssel, akár autóval jönnél
  • 50% folyamatos műszakpótlék
  • Áramdíj kedvezmény
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • Metlife biztosítási csomag
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő