Alapanyag raktáros

  • Cég neve

    Intersol Cooperation KFT.

  • Munkavégzés helye

    9184 Kunsziget, Fő utca 30.

  • Fizetés

    Bruttó 420e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 10 - 10 százalék havi jutalék Bruttó 480e - 480e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Komissiózás
  • Targonca kezelés
  • Alapanyag ellátása a termelésben
  • Gyalogkíséretű, kézi raklapemelő kezelése

Elvárások

  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Érvényes targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses, gyalogkíséretű)

Előnyt jelent

  • Raktárosi tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés a cég saját állományában
  • 3 hónapos próbaidő
  • Ingyenes szerződéses buszjárat, bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • További szociális támogatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Győr vonzáskörzetében, lévő autóipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk alapanyag raktáros kollégát. Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol a munkatársakat értékelik és támogatják, valamint rendelkezel érvényes targoncavezető jogosítvánnyal, jelentkezz hozzánk bátran!
A betanulási idő alatt mindenre a segítségedre leszünk. Alapelvünk, hogy segítjük kollégáinkat a tapasztalatszerzésben, így a targoncavezetői és raktárosi tapasztalat előny, nem pedig elvárás.