Alapanyag gazdálkodó

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnercégünk fémipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik: modern, a 21. század kívánalmainak megfelelő technológiájuk lehetővé teszi a felvonók biztonságos működtetését minden körülmények között. A vállalat világszerte több mint ötven országban közel ötezer munkavállalót foglalkoztat, lokális szakértői csapataik révén a helyi piacokat is lefedik. Dinamikusan fejlődő csapatuk alapanyag gazdálkodó munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyaggazdálkodás, PO felszabadítás
  • Nyitott rendelések nyomonkövetése, hiányok eszkalálása
  • Napi, heti és havi igények kiszámítása, alkatrészhiányok kezelése
  • Ad hoc hiányok, beszállítói szállítási kiesések okozta problémák megoldása
  • Készletszintek ellenőrzése- és nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Napi, heti és havi kimutatások, riportok készítése
  • Részvétel az új termékek bevezetésének előkészítésében, az erre irányuló projektekben
  • A szállítói számlákkal kapcsolatos eltérések javítása, a belső készletnyilvántartási folyamatok ellenőrzése, az eltérések javítása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év beszerzői tapasztalat
  • Közgazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság
  • Jó kommunikációs- és konfliktuskezelési készség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Excel hozzáértés, függvényismeret
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő Cafeteria csomag
  • Éves bónusz
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Óvodai, bölcsődei hozzájárulás
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat!