Alapanyag előkészítő

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen, Hajdú-Bihar, Magyarország

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szívesen kezdenéd vagy folytatnád karriered a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető vállalatánál? Akkor jó helyen jársz, ugyanis debreceni partnercégünk most ALAPANYAG ELŐKÉSZÍTŐ pozícióba keresi új munkatársát. Olvass tovább, és máris megtudod miről is szól pontosan ez a lehetőség!

MILYEN FELADATOKKAL FOGNAK MEGBÍZNI?

  • S​​​​​​zámítógépes keverő, bemérő és anyagszállító rendszer kezelése, üzemeltetése;
  • Gyártórendszer folyamatos felügyelete, hibák elhárítása vagy jelzése az illetékesek felé;
  • A keverékek előállításához szükséges anyagok napi előkészítése, mozgatása, napi leltározása;
  • A rendszer elemeinek tisztántartása, állagmegóvása;
  • Kapcsolattartás a termelő üzemmel.

A TE JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK, HA

  • Rendelkezel középfokú (akár műszaki) végzettséggel;
  • Van vezetőüléses (3324) és híddarus (4361) jogosítványod;
  • Magabiztos számítógépes ismeretekkel bírsz;
  • Lehetsz akár pályakezdő vagy gyártási tapasztalattal rendelkező, várjuk jelentkezésed!

MINDEZÉRT CSERÉBE AZ ALÁBBIAKRA SZÁMÍTHATSZ

  • Méltányos alapbérre;
  • Műszakpótlékra, cafeteriára és mozgóbérre;
  • Utazástámogatásra autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás esetén is;
  • Mindezt egy motiváló csapatban és munkakörnyezetben, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkarend: 3 műszak, H-P (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.