Alapadat előadó

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A Termék és Minőségbiztosítási osztályra

munkatársat keres

Feladataid lesznek:

  • A gyári alapadat rögzítő tevékenység pontos és hatékony megvalósítása az SAP rendszerben
  • Biztosítja az alapadat beállításokból származó napi, operatív problémák megoldását.
  • Közreműködés az új termékek bevezetésére irányuló projektek felépítésében
  • Rendszeres ellenőrzési tevékenységekkel győződik meg az adatok helyességéről.
  • Napi kapcsolattartás a kapcsolódó pécsi és regionális szervezetekkel
  • Rendszeres alapadat ellenőrzési és riportolási tevékenységek elvégzése
  • Napi beérkező problémák kezelése, együttműködés a társosztályokkal

Előny:

  • SAP rendszer ismerete
  • Alapfokú statisztikai készség

Amit várunk Tőled

  • Középfokú végzettség (gazdasági vagy IT terület)
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló problémamegoldó és helyzetfelismerő készség
  • Csapatorientáció

Amit nyújtani tudunk:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • További fejlődési lehetőségek
  • Juttatási csomag elemei: cafeteria, negyedéves bónuszok, étkezés- és sporttámogatás, utazástámogatás

Munkarend: rugalmas

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés