Alap- és csomagolóanyag beszerző

  • Cég neve

    Kőröstej Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termeléshez kapcsolódó alap-, segéd-, és csomagolóanyagok beszerzése
  • Meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása, folyamatos kapcsolattartás a meglévő bel- illetve külföldi beszállítókkal
  • Új beszerzési lehetőségek felkutatása, az ehhez kapcsolódó technológiai egyeztetések elvégzése, értékelése, döntés-előkészítés
  • Beszállítók versenyeztetése, tenderek és ajánlatkérések lebonyolítása
  • A vállalat számára legelőnyösebb szerződéses feltételek elérése, ártárgyalások vezetése
  • Csomagolás fejlesztési projektek támogatása, szoros együttműködés az érintett társosztályokkal
  • Megrendelések tervezése, a teljesítés nyomon követése, reklamációkezelés
  • Beszerzés fejlesztési és költségmegtakarítási projektek kezdeményezése, folyamatos költségcsökkentési lehetőségek vizsgálata
  • A piac folyamatos figyelése, piaci trendek, árváltozások, események követése, illetve értékelése. Folyamatos piaci információnyújtás a vezetőség részére
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs munkák elvégzése (SAP rendszerben), riportok, elemzések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Legalább 3 év gyártóvállalatnál beszerzési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (preferáltan élelmiszeriparban), iparághoz kapcsolódó csomagolóanyag ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (egyéb idegennyelvek ismerete előny)
  • Proaktív hozzáállás, nyitott, lendületes, innovatív személyiség
  • Magas szintű MS Office ismeret, SAP rendszerismeretet előnyként értékeljük
  • Kiváló érdekérvényesítési, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Döntési képesség, határozott, magabiztos fellépés
  • Felelősség- és költségtudatos szemlélet
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Komplex gondolkodás, eredményorientáltság

Amit kínálunk

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, stabil vállalati háttér
  • Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Felelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)

Céginformáció

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens több mint 50 országába exportálunk.

Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével! Várjuk jelentkezésedet!