Volta Energy Solutions Hungary Kft. logo

Alállomáskezelő

  • Cég neve

    Volta Energy Solutions Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az alállomás működésének biztosítása, a tervezett kapcsolás végrehajtása
  • Termelési és létesítmény-karbantartási területen lévő hibák elhárítása
  • Megelőző karbantartással, felmerülő hibák javításával, fejlesztésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az elektromos rendszerek megbízható működésének folyamatos fenntartása, rendszeres, időszakos karbantartások elvégzése
  • Frekvencia szabályozók, szivattyúmotorok ellenőrzése és karbantartása
  • Feladatok kezelése és dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső vállalkozókkal

Elvárások

  • Alállomás kezelői végzettség (OKJ 35 522 11) és legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • Biztonságos, körültekintő és felelősségteljes munkavégzés
  • Elektromos karbantartás és feldolgozóipar területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • Kiemelt mértékű utazási költségtérítés
  • Áttelepülési- és albérlet támogatás a vonatkozó szabályzatban foglaltak szerint

Amit kínálunk

  • Hosszú távon folyamatos műszakra lehet számítani. (hosszú hét-rövid hét)
  • Áttelepülési- és albérlet támogatás a szabályzatban foglaltak szerint

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Volta Energy Solutions Kft. zöldmezős beruházás keretében, 2019-ben nyitotta meg első magyarországi gyáregységét. Vállalatunk rézfólia gyártással foglalkozik, melyet elektromos autók akkumulátorába szerelnek be.
Légy Te is részese egy zöldmezős beruházás kiépítésének, fejlesztésének és sikereinek Alállomás kezelő pozícióinkban.

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudja leadni jelentkezését.