Alállomási szakszolgálati technikus

  • Cég neve

    MVM XPert Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Felsőzsolca

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Alállomási és ipari környezetben jóváhagyott kiviteli tervek alapján szekunder felülvizsgálati feladatok.
  • Védelmi készülékek konfigurálása, paraméterezése.
  • Irányítástechnikai mezővezérlők konfigurálása, paraméterezése.
  • Rendszerintegálás, alállomási kommunikációs eszközök paraméterezése.
  • Beállított védelmi és irányítástechnkai készülékek ellenőrzése szekunder nyomatással.
  • Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozóval és társüzemekkel.

Amit kérünk

  • Szakirányú technikus végzettség
  • 1-3 év szekundertechnkai/védelmi/irányítástechnikai szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Egészségügyi szolgáltatások a Medicover klinikáin
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Áramdíj kedvezmény
  • Lakhatási támogatás lehetősége
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő