ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Alállomás létesítési vezető villanyszerelő (Budapest - Kunigunda útja)

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület - Kunigunda útja

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Érdeklődsz az Alállomások iránt? Jól tudsz csapatban együtt dolgozni? Szeretnél a villamosenergia ipar legképzettebb szakembereitől tanulni? Akkor itt a helyed! Jelentkezz alállomás létesítési vezető villanyszerelőnek az ELMŰ budapesti alállomás létesítési csapatába!

Feladatok

  • Kiviteli tervek értelmezése, rajzolvasás, változások vezetése,  hibák és eltérések felismerése
  • Létesítési munkához szükséges alálllomási KIF FAM munkavégzés alkalmazása
  • Szerelési felügyelet ellátása az alállomásokban
  • Alállomási kapcsolások végzése a feljogosítása szerinti alállomásokban, illetve más alállomásokban másodszemélyként
  • Irányító, vezérlő szekrények építési és hibakeresési feladatainak ellátása
  • Munkavezetői feladatok ellátása
  • Nagy-, közép- és kisfeszültségű alállomási hálózat, építési és hibakeresési feladatainak végrehajtása
  • Kiviteli tervek értelmezése, rajzolvasás, változások vezetése
  • Alállomási primer és szekunder rendszerek elvi működésének ismerete
  • Technológiai rész-folyamatok hatékonyság-javítása érdekében javaslatok tétele korrekciók, módosítások bevezetésére
  • Heti / napi ütemtervhez szükséges szerelési anyagok mennyiségi, minőségi átvétele
  • Organizációs bejárásokon való részvétel

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség vagy villamosipari technikusi végzettség
  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Egyszeri bruttó 500.000 Ft belépési bónusz
  • Éves bónusz (éves bruttó alapbér 10%-a)
  • Egyénre szabható éves bruttó 300.000 Ft-os éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Túlóra pótlék
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás
  • Albérleti támogatás költözés esetén

Számítunk az energiádra, várjuk pályázatod!

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület - Kunigunda útja

Pozíció azonosító: 218225

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő