ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Alállomás létesítési szerelő (Budapest - III. kerület)

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület - Kunigunda útja

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Érdeklődsz az Alállomások iránt? Jól tudsz csapatban együtt dolgozni? Szeretnél a villamos-energia ipar legképzettebb szakembereitől tanulni? Akkor itt a helyed! Jelentkezz alállomás létesítési szerelőnek az ELMŰ budapesti alállomás létesítési csapatába!

Feladatok

  • Munkáltató telephelyein fémipari vagy ahhoz kapcsolódó bontási műveletek végzése, bontási anyagok szállításának előkészítése
  • Munkáltató telephelyein fémipari vagy ahhoz kapcsolódó építési műveletek végzése (méretre vágás, oldható és oldhatatlan kötések készítése)
  • Fémből készült teherhordó és nem teherhordó szerkezetek készítése, átalakítása
  • Kiviteli tervek szerinti földelések kialakítása, átalakítása
  • Villamos árampályák kialakítása, méretre igazítása (sodrony, sín, gyűjtősín)
  • Villamos vezetékek és kábelek telepítéshez szükséges tartószerkezetek kialakítása (ideértve a villamos anyagok mechanikai védelmének kialakítását is)
  • Kiviteli tervek szerinti korrózióvédelmi rétegrend kialakítása
  • Villamos szekrények, elosztók összeállításában való közreműködés
  • Fémipai munkavégzéshez szükséges eszközök javítása, karbantartása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (villamos ívhegesztés alapkövetelmény)
    • Előny lánghegesztői vagy alumínium hegesztői végzettség, erősáramú villamos végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány vagy nyitottság a megszerzésére

Amit kínálunk

  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás
  • Albérleti támogatás költözés esetén

Számítunk az energiádra, várjuk pályázatod!

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület - Kunigunda útja

Pozíció azonosító: 221633

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Karbantartó