Ajánlatkészítő támogató mérnök

  • Cég neve

    Ecovent System Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Puskás Tivadar út

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatok műszaki előkészítése, az ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése
  • Ajánlati dokumentáció elkészítése, ajánlatadás, ajánlatok nyomon követése
  • Támogatod az értékesítési folyamatot (szakmai, és adminisztratív területen egyaránt)
  • Munkád során kapcsolatot tartasz az ajánlatkérőkkel, valamint a beszállítókkal

Elvárások

  • Felelősségteljes, „megoldom” szemlélettel közelítsd a feladataid
  • Önálló munkavégzésre legyél képes, de emellett csapatjátékos is légy
  • Motiváljon, hogy műszaki szakértői tanácsot adsz a partnereinknek az ajánlatkészítési folyamat során
  • Hogy számodra érték legyen a pontosság, precizitás
  • Jól kommunikálj
  • Épületgépész főiskolai végzettség, vagy gépésztechnikusi végzettség
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásban aktív készségek)
  • Épületüzemeltetési termékek értékesítése/gyártása területén hasonló munkakörben szerzett, legalább 3-5 éves tapasztalat (pl. légtechnika, légkezelő gépgyártónál szerzett tapasztalat)

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Épületgépész főiskolai/egyetemi végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy évről évre fejlődő cég családias légkörű, lendületes csapatában
  • Versenyképes csomagot, a fizetés mellett egyéb juttatásokkal
  • Személyes fejlődési lehetőséget, vezetői nyitottságot a fejlesztési igényekre
  • Rendezett, modern munkakörnyezetet Budaörs egy jól megközelíthető irodaházában
  • A munkaidő egy részében home-office lehetőséget
  • Azonnali munkakezdést

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az Ecovent System Kft. nemzetközi, minőségi termékeket és megoldásokat forgalmazó, meghatározó szereplő a légtechnikai szűrők és légcsatorna rendszerek tisztítása, kivitelezése piacán.
Elkötelezettek vagyunk a levegő tisztasága és a fenntarthatóság mellett.
Hiszünk abban, hogy kiváló termékekkel, motivált munkatársakkal nagyszerű dolgokat lehet véghez vinni.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk bérigénnyel megjelölt önéletrajzod!