Ajánlatkészítő mérnök

  • Cég neve

    CIVIL Rendszertechnika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladataid lesznek:

  • Kidolgozza a meghatározott tenderek árajánlatát, tételes költségvetést készít,
  • első félév alatt szakirányú tanfolyamra való jelentkezés,
  • ártükör táblázatok összeállítása és beérkezett ajánlatok kiértékelése,
  • folyamatosan tartja a kapcsolatot az ajánlatkérővel,
  • tartja a kapcsolatot a minősített beszállítókkal és vállalkozókkal,
  • a projekt megvalósításához szükséges anyagok, eszközök műszaki specifikációjának meghatározása,
  • az ajánlatkéréskor érkező szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése, a kötelezettségek teljesítését veszélyeztető események jelzése, szerződéses kockázatok csökkentése,
  • heti projektvezetői értekezleten történő részvétel,
  • fejlesztési, módosítási javaslatok előterjesztése,
  • árajánlatok naprakészen tartása.

Amit mi kínálunk:

  • Ez egy felelősségteljes munkakör, ahol egy elhivatott szakmai csapat támogatásával sikereket érhetsz el munkádban. Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz és nagyfokú fejlődési lehetőséget kínálunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Amit kérünk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Biztonságtechnikai mérnök)
  • elektronikus vagyonvédelmi rendszer szerelői és tervezői végzettség,
  • B kat. járművezetői engedély,
  • rendőrhatósági engedély,
  • angol középfokú nyelvtudás.
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • MS Office ismeretek,
  • Microsoft Outlook használat,
  • Seawing, Lenel, Predor beléptető rendszerek ismerete,
  • Hikvision, Dahua, Indigovision, Pelco, Avigilon, Hanwha video rendszerek ismerete,
  • Schrack, Bosch, Siemens, Aritech 2X tűzjelző rendszerek ismerete,
  • ATS, Honeywell, DSC, Paradox behatolásjelző rendszerek ismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő