Ajánlatkészítő (épület-villamossági területre)

  • Cég neve

    BEGAVILL-2003 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Baross utca 99.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Ajánlatkészítő munkatársakat keresünk épület-villamossági területre Budapest, III. kerületi irodánkba, majd várhatóan 2024 május közepétől Újpesti irodánkba.

Ajánlatkészítőként a Te feladatod lesz segíteni a projekt előrehaladását a következő folyamatokkal:
  • tételes költségvetések készítése,
  • tervezői tételes költségvetések mennyiségi ellenőrzése, megvalósíthatóság ellenőrzése,
  • ártükrök készítése,
  • beérkezett ajánlatok kiértékelése, műszaki megfelelőség ellenőrzése,
  • kapcsolattartás az ajánlatkérővel,
  • szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése,
  • ajánlatokhoz, pályázatokhoz kapcsolódó bejáráson részvétel,
  • alternatív ajánlatok kidolgozása,
  • projektindító megbeszéléseken részvétel.

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség (lehetsz akár tanuló is),
  • tudnod kell terveket, tervjeleket olvasni,
  • szükséged lesz az Office programok középfokú ismeretére és tervező program ismeretére (Autocad).

Előnyt jelent

  • villanyszerelési ismeretek,
  • angol, német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • munkádhoz biztosítunk felkészítést, szakmai támogatást, személyes fejlődési lehetőségeket,
  • kiemelt és látvány projektek megvalósításában való részvételt.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Begavill 2003 Kft. egy családi vállalkozásból kinőtt, Magyar- és Németország területén nem lakossági célú épületvillamossági kivitelezéssel foglalkozó, 120 fő saját és 100 fő alvállalkozói kapacitással rendelkező cég.
Referenciáink között szerepel a Karmelita Kolostor Miniszterelnöki Hivatal teljes elektromos kivitelezése, továbbá a Károlyi-Csekonics Palota, Puskás Ferenc stadion, Művészetek Palotája, jelenleg a Büki Nestlé csarnok is, valamint Németországban is fut párhuzamosan 10-15 projektünk évek óta.

Jelentkezését bérigény és önéletrajz küldésével várjuk, ezután mielőbb felvesszük Önnel a kapcsolatot!