Ajánlatkészítő / Előkészítő Mérnök

  • Cég neve

    SIVA-GROUP Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1153 Budapest, Wysocki utca 1c.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Épületgépészeti tendereken való műszaki kiírás alapján történő ajánlat összeállítása, anyagkigyűjtés és költség kalkuláció:

  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Szerződéskötés előkészítése
    Épületgépészeti tervek alapján a megvalósuló projekten (hűtés, fűtés, légtechnika, víz, gáz) havi felmérések és teljesítések kimutatása
  • A terv szerinti költségvetés naprakész követése
  • A tervben szereplő mennyiségek legyűjtése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól, valamint alvállalkozóktól,
  • Beszállítói ajánlatok értékelése, elbírálása,
  • Az ajánlatok összeállítása a megrendelőnek,
  • Szakmai támogatás, együttműködés projektvezetőkkel, műszaki munkatársakkal.

Elvárások

  • legalább technikusi végzettség, esetleg diploma épületgépész vagy villamosmérnök szakirányon,
  • alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete,
  • irodai szoftverek ismerete (word, excel, stb.)
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves gyakorlat,
  • lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség,
  • teljesítményorientált szemlélet,

Előnyt jelent

  • épületgépészeti rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil cégháttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bónuszok és jutalmak
  • képzések és oktatások támogatása

Céginformáció

Cégünk - 1990-ben alapított, mára cégcsoporttá fejlődött - nagy értékű épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, tulajdonban lévő, több mint 100 főt foglalkoztató vállalkozás, amely folyamatosan és dinamikusan bővül és fejlődik.