Ajánlatadó főmunkatárs (gépész kivitelezéshez)

  • Cég neve

    DAAL-CON Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Projektanyagok begyűjtése, ezek alapján a koncepció összeállítása
  • A koncepció alapján ajánlatok bekérése
  • Beszerzőkkel való egyeztetés
  • Ajánlat elkészítése, annak megtárgyalása a szakmai munkatársakkal, finomhangolás
  • Tender dokumentációk értelmezése (tervek, anyaglista, műleírás)
  • Helyszíni felmérések (szükség esetén)
  • Anyag-kigyűjtések, rendezett anyaglisták elkészítése
  • Belső dokumentációk pontos kezelése
  • Projekt mérnökök támogatása az irodából
  • Új beszállítói források felkutatása
  • Ajánlatadói kalkulációs sablonok előkészítése

Elvárások

  • Minimum Szakirányú Technikusi bizonyítvány
  • Legalább 5-10 év műszaki ajánlatadási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat ÉS/VAGY legalább 5-10 év szakmai tapasztalat ipari épületgépészeti kivitelezésben
  • Ipari gépészeti, kivitelezési ismeretek (anyag, beszerzés, szereléstechnológia)
  • AutoCAD alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret (Excel magas szintű ismerete
  • Alaposság, hatékonyság
  • Jó elemző képesség
  • Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete

Előnyt jelent

  • Kivitelezési projekten és karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • TERC ismerete
  • Villamos anyagok ismerete

Amit kínálunk

  • Komplex szolgáltatással rendelkező (tervezés, kivitelezés, előgyártás) fiatalos, lendületes cégcsoportban dolgozhatsz
  • Folyamatainkat folyamatosan fejlesztjük, Veled közösen
  • Stabil, emberközpontú, magyar tulajdonos
  • 100%-ban bejelentett jövedelem
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Változatos és komplex feladatok az ország legnagyobb ipari beruházásaiban
  • Figyelmet fordítunk a szükséges eszközök biztosításra, a beilleszkedésre és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségére.

Céginformáció

Cégünk több, mint 15 éve szakértője a komplex, átfogó gépészeti, erősáramú és automatika megoldások tervezésének és kivitelezésének az ipari termelő cégekre fókuszáltan. Költség-és energiahatékony megoldásokat nyújtunk a technológiai gépsorok telepítésétől kezdve a hozzá kapcsolódó kiszolgáló tisztaterek, konténergépházak és egyéb gépészeti, erősáramú és automatika rendszereken keresztül egészen a karbantartásig. Olyan jó munkabírású, tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki képes másokkal együttműködve, precíz munkát végezni kivitelezési munkakörnyezetben.

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz.