Rockholding Korlátolt Felelősségű Társaság logo

AI + PHP backend fejlesztő

  • Cég neve

    Rockholding Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 1,1M - 1,8M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PHP BACKEND MVC MYSQL ANGULAR GIT AZURE PYTHON SYMFONY LARAVEL HTML5 CSS3 JAVASCRIPT BITBUCKET
  • Módszertan és szoftverek

    • Git
    • Jira
    • Agile
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Kik vagyunk?
Rocksztárok az ingatlanközvetítői szakmában, akik célja az AI integrálása a folyamatokba.

Mi a célunk?
A magas szakmai színvonalú ingatlanközvetítés támogatása

Hogyan dolgozunk?
A Rock Home dinamikusan növekvő hálózata jelenleg 150 partnerből és több mint 500 ügynökből áll
több mint 20 városban országszerte. Egyedi informatikai fejlesztések, képzési és mentori rendszer, erős social media

Weboldal:
rockhome.h u

Stack
PHP7+ (OOP MVC Framework: Zend), MySQL/ MariaDB, Angular 6+, TypeScript, Git (BitBucket),
JIRA. Piton

Elvárások

Feladatok
AI és PHP backend fejlesztőként Te lesz felelős az új AI-üzletág megvalósításáért a Microsoft Azure használatával, új funkciók bevezetése, egyértelmű specifikáció után.Továbbá az Origo platform továbbfejlesztése.

Követelmények
  • Számítástechnikai vagy kapcsolódó szakirányú végzettség.
  • Python ismerete vagy tapasztalat
  • Microsoft, Azure környezet ismerete
  • PHP7+, MySQL vagy MariaDB fejlesztésében szerzett tudás vagy tapasztalat
  • Tapasztalat az OOP használatában PHP MVC keretrendszerekkel, például Zend, Yii, Symfony vagy
  • Laravel (lehetőleg Zend)
  • Jó Git Subversion ismeret
  • HTML5, CSS3 és JavaScript ismeret
  • Az OOP, MVC, SOLID nem idegen fogalmak számodra
  • Kiváló időgazdálkodás, elemző gondolkodás és az általános kontextus megértése.

Előnyt jelent

Jó ha van:
  • Jó kommunikációs készség (magyar, angol)
  • RestAPI-k területén szerzett tapasztalat
  • Agile módszertannal (JIRA) szerzett tapasztalat
  • Ingatlan üzletág ismerete
  • Rugalmasság és nyitott személyiség

Jelentkezem gombra kattintás után, csatolja önéletrajzát.