Agrokémiai raktáros (Nagykanizsa)

  • Cég neve

    Novochem Kft.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa, Csengery út 82.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • műtrágya-, növényvédőszer- és méregraktár kezelői feladatok ellátása,
  • azon raktárakban, ahol vetőmag forgalmazás történik, az érintett termékcsoport megfelelő tárolása, kezelése, értékesítési lehetőségeinek előkészítése,
  • a raktári forgalom, az anyagok szakszerű fogadása, tárolása, kiadása bonyolítása és okmányolása,
  • bizonylati rend betartása,
  • biztonságtechnikai, tűzvédelmi, baleset és munkaegészségügyi előírások betartása,
  • védőfelszerelések és eszközök rendszeres használata,
  • az anyagmozgató eszközök és egyéb műszaki berendezések (levegő tisztítók, stb.) műszaki megfelelőségének, dokumentációjának ellenőrzése és biztosítása,
  • a leltárak szervezése és bonyolításuk előkészítése,

Elvárások

  • középiskolai végzettség
  • targoncavezetői, illetve könnyűgépkezelői szakvizsga (raktári technikai eszközök függvényében)
  • targonca jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • ADR vizsga (1.3)
  • növényvédő méregraktár kezelői vizsga és/vagy zöldkönyv
  • tűzvédelmi szakvizsga
    Utóbbi három hiánya esetén képzést tudunk szervezni.

Amit kínálunk

  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • képzési lehetőségek

Az állás kezdésének várható időpontja:

azonnali

Word vagy Pdf formátumú, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a „Jelentkezem” gombra kattintva.

„Tájékoztatjuk, hogy a GDPR Önéletrajzok kezelése tájékoztató elérhető a Novochem Kft. weboldalán.”