Agrármérnök - Termelési és Gépkezelési Menedzser

  • Cég neve

    GSD AGRÁRPRODUKT Kft.

  • Munkavégzés helye

    9463 Sopronhorpács

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési folyamatok tervezése, szervezése és irányítása
  • Gépkezelői csapat felügyelete és koordinálása
  • Termelési hatékonyság javítása és költségek optimalizálása
  • Minőségi és biztonsági előírások betartása és fejlesztése
  • Riportok és analitikai adatok készítése a termelési teljesítményről

Elvárások

  • Agrármérnöki diploma vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat termelési környezetben
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek
  • Hatékony problémamegoldás és döntéshozatal
  • Rugalmasság és csapatmunkában dolgozás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat agráripari gépek és technológiák kezelésében
  • Mezőgazdasági termelési folyamatok és trendek ismerete
  • Lokális kapcsolatok vagy ismeretség a régió mezőgazdasági szereplőivel
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, sok fejlesztési lehetőséggel
  • Fiatalos és energikus csapat, korszerű géppark
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes havi alapbér, Cafetéria
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A GSD Agrárprodukt Kft. magyar, családi tulajdonú vállalat 1993-tól Nyugat-Magyarország egyik legjelentősebb mezőgazdasági üzemévé fejlődött. A GSD csoportszinten közel 10.000 hektár területen termel gabonaféléket, cukorrépát, repcét, mákot és más szántóföldi növényeket. A termények betárolását 60.000 tonnás, saját tároló kapacitás teszi lehetővé csoport szinten. A Társaság korszerű termesztéstechnológiát alkalmaz, felhasználja a legújabb kutatási eredményeket és technikai fejlesztéseket. Gépparkja a legmodernebb eszközökből áll, mely jó alapot ad a minőségű munkavégzéshez.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.