Adózási szakértő

  • Cég neve

    HEXUM Finance Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Transzferár nyilvántartásának elkészítése, karbantartása
  • Adózással kapcsolatos állásfoglalások kidolgozása
  • A Társaságok szerződéseinek adózási szempontú véleményezése
  • A Társaságok adóoptimalizálására vonatkozó javaslattétel
  • Adózással kapcsolatos szabályzatok elkészítése, karbantartása
  • Adójogszabály-változások követése, feldolgozása, a szolgáltatást igénybe vevő Társaságok érintettségének meghatározása, rendszerekben való implementálás koordinálása
  • Új konstrukciók adózási véleményezése
  • Adóhatósági képviselet meghatalmazottként
  • Bevallások (ÁFA, TAO csoport, innovációs járulék, környezetvédelmi termék díj, energiatermék jövedéki adója), bejelentések és adatszolgáltatások elkészítése benyújtása.
  • Adóutalások feladása, előkészített adó utalások ellenőrzése
  • Adófolyószámlák kezelése (ellenőrzés, átvezetés)
  • Bejövő számlák alaki, formai ellenőrzése
  • Törzsadatok karbantartása
  • Támogatás nyújtások adminisztrációjának elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági (preferáltan számvitel szakirányú) végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Precizitás
  • Elemzőkészség
  • Problémamegoldás
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Navision ismerete előnyt jelent

Előnyt jelent

  • Adószakértői végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • A folyamatos fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, Kopaszi-gátnál

Céginformáció

A HEXUM Finance Kft. az energiaszektorban kiemelten fontos, stratégiai feladatokat ellátó Magyar Szénhidrogén Készletező Szövetség, illetve a HEXUM Holding Zrt. és leányvállalatai számára nyújt kontrolling, pénzügyi, számviteli és adózási szolgáltatást. Ha szeretne részt venni a cégcsoport munkájában és szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő csapat adózási területéhez, pályázza meg Adózási szakértői pozíciónkat!