Adótanácsadó és számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Gránit Alapkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Kassák Lajos utca 19-25.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Holding tervezetkészítés,
  • Adóhatóság előtti képviselet,
  • Adóbevallások elkészítése, ellenőrzése,
  • Adótanácsadás – üzleti tervezéshez,
  • Ingatlanügyekkel kapcsolatos adózási tanácsadás,
  • Auditok folyamatokban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség és adótanácsadói végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség,
  •  Adózási vagy pénzügyi területen szerzett 3-4 éves tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Társasági adó és áfa jogszabályok alapos ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel várunk,
  • Önálló, szellemi kihívást jelentő feladatokat végezhetsz,
  • Versenyképes bérezést kínálunk,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz,
  • Home office lehetőséget biztosítunk,
  • Mobiltelefon és cafeteria
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk,
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatban,
  • Családbarát munkahely.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Növekedő termékportfóliójának és a kollégák szakértelmének köszönhetően a Gránit Alapkezelő 2009-es alapítása óta a vagyonkezelési szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője lett. Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük azokat a szakembereket, akik egy professzionális, inspiráló és támogató szellemi műhely keretein belül folytatnák karrierjüket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!