Adminisztrátor-ügyintéző

  • Cég neve

    Urban Garden Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Különböző osztályokkal való együttműködés (könyvelés, beszerzés, értékesítés, raktár)
- Készletnyilvántartó rendszerünk napi szintű használata
- Táblázatok, statisztikák készítése
- Pénzügyi kimutatások készítése
- Döntések előkészítésének támogatása
- Szállítás szervezés adminisztrációjához kapcsolódó feladatok ellátása (EKAER, vámkezelés, Intrastat bejelentés, stb.)
- Logisztikai feladatok támogatása
- A könyvelőnk munkájának támogatása
- Pénzügyi és számviteli folyamatok támogatása

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség, előnyben részesítve az adminisztráció, ügyvitel és irodai munka területén szerzett képesítést
- Megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés
- Precizitás
- MS Office alkalmazásaiban tapasztalat (Word, Excel, stb.)
- Képesség a határidők betartására
- Csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • Közgazdasági szakirányú diploma
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Logisztikai / fuvarszervezési tapasztalat

Amit kínálunk

- Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, teljes munkaidőben
- Kiszámítható munkaidő (H-P 08:00 - 16:30)
- Versenyképes fizetés
- Munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél
- Fiatalos csapat
- Kellemes munkakörnyezet
- Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégünk több, mint 12 éve tevékenykedik a beltéri kertészet területén, mára a közép-európai régió meghatározó, piacvezető nagykereskedelmi vállalata lettünk.
Cégünk folyamatosan növekszik, ennek következtében keressük szekszárdi csapatunkba új munkatársunkat. Fő tevékenységünk a beltéri növénytermesztéshez kapcsolódó termékek (műtrágyák, termesztőközegek, világítás- és légtechnikai eszközök) értékesítése.

A ,,Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!