Vámügyintéző-Adminisztrátor

  • Cég neve

    J & J Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adatok rögzítése, és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése
  • Részvétel a dokumentációk, nyilvántartások és elszámolások elkészítésében, vezetésében és ellenőrzésében
  • Közreműködés a hatósági eljárásokban
  • Kapcsolattartás a raktárral és a megbízóval

Elvárások

  • Középfokú végzettség, nem elvárás a vámszakmai képesítés
  • Gyors, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Agilis, megbízható személyiség
  • Tanulási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos számítógépes ismeret (excel, word, outlook)

Előnyt jelent

  • Adminisztrációban, ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Napi szakmai támogatás és rendszeres belső képzések
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatás az első munkanaptól. Helyközi bérlet 100%-át megtérítjük vagy saját gépjármű esetén 40 Ft/km biztosítunk
  • Este 18:00 után 30%-os műszakpótlék
  • Reggeli műszak: 6:00-14:30
  • Délutános műszak: 13:30-22:00
  • Nincs éjszakai műszak
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Nemzetközi kereskedelemhez kapcsolódó ügyintézéssel és tanácsadással foglalkozó nagy múltú vállalatunk kínál munkalehetőséget kétműszakos munkarendben, vámügyintéző pozícióban akár pályakezdőknek is.
Nyitott pozíciónk Önre vár Biatorbágyon működő vámcsoportunkba.

"Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja szakmai fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével