Adminisztrátor (Recepciós)

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 750e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Adecco Kft.

Amit kínálunk:

  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Dinamikus, elkötelezett csapatban dolgozni

Mik lesznek a feladataid?

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása az irodában, beleértve a recepciós feladatokat, a telefonhívások fogadását és az e-mailek kezelését
  • Segítségnyújtás a látogatócsoportok szervezésében és kísérésében, biztosítva a vállalat létesítményeinek zökkenőmentes és kellemes megismerését
  • A kollégiumi nyilvántartások kezelése, beleértve a be- és kijelentkezési eljárásokat, valamint a szobák tisztaságának és karbantartásának biztosítását
  • A felső vezetés adminisztratív feladatokban való segítése, például megbeszélések ütemezése, dokumentumok rendszerezése és információgyűjtés
  • Aktív részvétel a csapatmunkában, a különböző részlegekkel való jó kommunikáció és koordináció fenntartása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Erős szervezési és csapatmunkára való képesség
  • Kiváló ügyfélszolgálati és kommunikációs készség, a különböző helyzetek és ügyfélpanaszok kezelésének képessége
  • Erős tanulási és problémamegoldó képesség

Lokáció: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós