Adminisztrátor 4 órában

  • Cég neve

    Galkol Kft.

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Forrás utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Megváltozott munkaképességű
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • irodai és üzletviteli kis méretű segédeszközök, papíráru rendelések kezelése
  • rendelések fogadása, rendszerezése, hibaszűrés, hibakezelés, visszaigazolás, email kommunikáció
  • csomagolás, címkézés
  • készletgazdálkodás, készletfeltöltés
  • adatszolgálatás

Elvárások

  • tömör, célratörő írásbeli kommunikáció
  • excel használat: adatbevitel, szűrés
  • nagy fokú precizitás, monotonitás tűrés
  • együttműködés grafikus munkatárssal
  • alkalmanként 5-8kg csomagok mozgatása

Előnyt jelent

  • önállóság, proaktivitás
  • praktikus szemlélet, kézügyesség

Amit kínálunk

  • heti 20 óra munkavégzés
  • egyénre szabva rugalmasan beosztható, de tapasztalat szerint hetente min. 3 nap szükséges
  • nyugodt munkakörülmények, tervezhetőség
  • betekintés reklámügynökségi működésbe, tapasztalatszerzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Reklámügynökség vagyunk
A marketingkommunikáció legtöbb területén otthonosan mozgunk, hazai és nemzetközi ügyfelekkel egyaránt dolgozunk. Összehangoltan kezeljük az online, instore, outdoor csatornákat; a hangsúly a hatékony kivitelezésen van, immár 17 éve stabilan.

Emberek vagyunk
Egy tucatnyi hobbival, szakmai igényességgel, céllal, szívvel, szolidaritással és humorérzékkel. Légy a csapatunk tagja, ha értékeled a nagyfokú szabadságot és a sallangmentes kommunikációt.

Megszívlelendő
Ez a hirdetés neked szól, ha örömöd leled a rendszerezett sokszínűségben.
Ez a hirdetés nem neked szól, ha a munkában kalandot, pörgést; a munkatársakkal sűrű interakciót keresel.

önéletrajzzal, egyéni körülmények ismertetésével