Adminisztrátor gyakornok (minőségbiztosítás) (WHC022109) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Beszállítói minőségügyi feladatokban való részvétel
    • Vevő irányú minőségügyi feladatokban való részvétel
    • Termelés támogató minőségügyi feladatokban való részvétel
    • Quality csapat napi szintű támogatása

Elvárások

    • Kedd és csütörtök (7:30-15:50) vállalása
    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Alapvető informatikai ismeretek
    • Megbízhatóság

Amit kínálunk

    • Bruttó 2000 Ft/óra
    • Útiköltség térítés
    • Hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Minőségbiztosítási csapatba keresünk partnerünknek adminisztrátor gyakornokot.