Adminisztrátor csoportvezető

  • Cég neve

    EURONICS – Vöröskő Kft.

  • Munkavégzés helye

    Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • adminisztrációs csapat operatív vezetése
  • a csapat szakmai támogatása, mentorálása, szabadságtervezés
  • kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal
  • webraktár adminisztratív támogatása
  • úton lévő termékek nyomon követése, státuszok ellenőrzése
  • rendszeres egyeztetés a futárcégekkel
  • kapcsolattartás a tárosztályokkal, áruházakkal
  • javaslattétel az adminisztrációs folyamatok fejlesztésére, kivitelezések koordinálása
  • visszáru ügyintézés támogatása
  • reklamáció kezelés

Elvárások

  • adminisztrációs területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • csoportvezetés terén szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • magasszintű MS Office felhasználó (Excel, Outlook)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • önálló, proaktív és precíz munkavégzés
  • megoldás-orientált attitűd
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség

Előnyt jelent

  • magasszintű SAP ismeret
  • legalább 5 fős csapat irányítása

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • br. 40.000 Ft/hó Cafeteria, (már az első teljes hónaptól)

Céginformáció

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga,több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben.