Adminisztratív munkatárs

  • Cég neve

    SUBAN Kéziműszer Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen, Füredi út 98.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési feladatok (megrendelők) gyártásához szükséges feltételek (dokumentációk) biztosítása,
  • Társterületekkel történő kapcsolattartás,
  • Bizonylatok, jegyzőkönyvek kiállítása, lejelentése, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Az Integrált Irányítási Rendszerben előírt dokumentálási és adminisztratív feladatok ellátása,
  • Rábízott adatok rögzítése Office vagy vállalatirányítási rendszer felhasználásával,
  • Egyéb, a területhez kapcsolható adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Microsoft Office magas szintű ismerete,
  • Igényes, pontos munkavégzés,
  • Proaktív hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Céges rendezvények,
  • Kiváló hangulatú csapat,
  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

SUBAN Kéziműszer Hungary Zrt. közel 70 éve Magyarország vezető és meghatározó orvosi kéziműszer gyártó és forgalmazó Társasága. Stratégiánk legfőbb alappillérei a minőség iránti elkötelezettség, az új piacok meghódítása és a folyamatos fejlődés. Olyan megbízható, lojális és lelkes munkatársat keresünk, aki a jövőben partnerünk lesz a Társaság hosszútávú célkitűzéseinek megvalósításában!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a munkakör betöltésére, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével!