Adminisztratív munkatárs

  • Cég neve

    Duna Papír Kft.

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl, Ráckevei út 6.

  • Fizetés

    Bruttó 470e - 495e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • szerződésekkel kapcsolatos irodai, adminisztratív és dokumentációs jellegű feladatok ellátása (formai/stilisztikai ellenőrzés, nyomon követés, előkészítés, módosítás, hiánypótlások kezelése)
  • szerződések véleményezési és aláírási folyamatának koordinálása
  • szerződések iktatása a vállalatirányítási SAP rendszerbe (adatrögzítés)
  • postázandó szerződések nyilvántartó rendszerben való iktatása, nyomon követése
  • társosztályokkal napi szintű kapcsolattartás
  • ügyiratkezelési feladatok, dokumentumok bizalmas és precíz kezelése
  • külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók) való kapcsolattartásban, tájékoztatásban, projekt egyeztetéseken való részvétel

Elvárások

  • büntetlen előélet, illetve a pályázó nem állhat a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt
  • legalább középfokú végzettség;
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat (3-5 év);
  • kiváló szóbeli -és írásbeli kommunikáció és szervező képesség;
  • önállóság, megbízhatóság, felelősségtudat;
  • precizitás, pontosság, a határidők betartása;
  • terhelhetőség, gyors problémakezelés;
  • Microsoft Office programok magabiztos, gyakorlatias használata

Előnyt jelent

  • jogi asszisztensi /adminisztrációs tapasztalat
  • rendszerszintű gondolkodás
  • műszaki beállítottság
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű, heti 40 órás alkalmazotti státusz)
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált és modern munkakörnyezet
  • összetartó, jó hangulatú, támogató csapatban való munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Állami tulajdonú cégünk nagy múlttal rendelkezik a higiéniai papírtermékek gyártásában, melyet a Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézettel együttműködve valósít meg, fogvatartotti foglalkoztatás keretében.

A" Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát.