Bonitás Befektetési Alapkezelő Zrt. logo

Adminisztratív munkatárs

  • Cég neve

    Bonitás Befektetési Alapkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 53.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A munkáltató kezelésében lévő ingatlanalapok működéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása:
  • kapcsolattartás az ingatlanalapok által megbízott vállalkozókkal, partnerekkel (többek között, de nem kizárólagosan: értékbecslő, jogász, vállalkozók, közműszolgáltatók, biztosító, pénzintézetek), az általuk kért információ, adatok beszerzése, szolgáltatása, a munkájuk támogatásához szükséges feladatok ellátása;
  • a kezelt ingatlanokhoz kapcsolódó iratanyagok nyilvántartásának vezetése file-ban és papíralapon, az üzleti folyamatok segítése, az ingatlanok fejlesztésének és üzemeltetésének támogatása;
  • szerződésekkel/szabályzatokkal kapcsolatos adminisztráció, kapcsolattartás;
  • bejövő/kimenő számlák, teljesítésigazolások nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése;
  • eseti, ad-hoc pénzügyi számítások, kimutatások, riportok készítése;
  • eseti, ad-hoc ügyek intézése;
  • kollégák munkájának segítése.

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség, nyitottság, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem;
  • önálló munkára való képesség;
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás;
  • ingatlanpiaci, ingatlan beruházással, hasznosítással foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat;
  • alapkezelő társaságnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés;
  • folyamatosan fejlődő vállalati környezet;
  • dinamikus, elkötelezett csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Stabil háttérrel rendelkező, több mint tíz éve működő alapkezelő, mely az ingatlanalapokon kívül kockázati és magántőkealapok kezelésével is foglalkozik. A jogtiszta foglalkoztatás alapvető eleme a Társaság átlátható, jogszabálykövető működésének.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!