Részmunkaidős adminisztratív asszisztens

  • Cég neve

    Spíler Original

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Király utca 13.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Csoportunkhoz számos jól ismert és kedvelt étterem, kávéház, terasz, valamint két boutique hotel tartozik, melyek egyedi ízlésvilágot, arculatot, és különböző konyhai irányt képviselnek. Éttermeinkben, bárjainkban és hoteljeinkben évente közel egymillió vendéget szolgálunk ki és nyújtunk világszínvonalú gasztronómiai és vendéglátási élményeket.
Családi vállalkozásunk, családtagjaink és több száz kollégánk négy évtizede azon dolgoznak, hogy a magyar gasztronómiát visszaemelje a világ élvonalába és Budapest a világ egyik legjobb helye legyen.

Feladatok:

A Zsidai Gasztronómiai Csoportban folyamatosan keresünk munkavállalókat számos
pozícióra. Most adminisztratív munkatárs pozícióba keressük legújabb kollégánkat részmunkaidőben.

● Irodai fogyóeszközök utántöltése, beszerzése (pl: irodaszerek, konyhai
termékek, papíráru, munkaruha)
● Irodai munkakörnyezet rendben és tisztán tartása
● Általános irodai feladatok elvégzése: nyomtatás, szkennelés, fénymásolás
● Céges dokumentumok, szerződések, munkalapok, munkavállalók személyi
dokumentációinak strukturált gondozása/iktatása
● Munkaviszony létesítéssel és megszüntetéssel kapcsolatos dokumentumok
előkészítése nyomonkövetése
● Céges email cím kezelése
● Belső postai iratok előkészítése
● Hatékonysági riportok készítése
● Segítségnyújtás interjúk leszervezésében

AZ IDEÁLIS JELÖLT A KÖVETKEZŐKKEL RENDELKEZIK

Várunk Téged, ha:
● Microsoft Officet magabiztosan használod
● Do you speak English?
● Önálló és precíz munkavégzés jellemez
● Az elvégzendő feladatokra nem vársz, hanem proaktívan találod meg őket
● Könnyen feltalálod magad a leglehetetlenebbnek tűnő szituációkban is
● Terhelhető vagy, és nem ijedsz meg a váratlan projektektől
● Könnyen megtalálod a közös hangot mindenkivel
● A problémákra megoldásfókusszal tekintesz
● Részmunkaidős munkát keresel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Nagyon örülünk, ha:
● Dolgoztál már hasonló területen, van tapasztalatod személyi
asszisztenciában

MIÉRT CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ

● Egy olyan cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több hotele és több
mint 10 étterme van, vezető szerepet betöltve a magyar gasztronómiában;
● Kedvezményes fogyasztási lehetőség;
● Személyzeti étkezés
● Kedvezményes edzési lehetőség
● Barátságos, támogató munkakörnyezet;
● Szakmai háttérrel rendelkező, elkötelezett, fiatalos és vidám csapat;
● Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség.
● Kedvezmény éttermeinkben

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens