Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    Solared Panel Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mi lesz a feladatod?
  • Napelemes rendszerek telepítéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Projekt menedzser munkájának segítése
  • Számlák kiállítása, rendszerezése
  • Bejövő számlák kezelése
  • Postázandó dokumentumok előkészítése, postázása
  • Irodai eszközök beszerzése
  • Napi működéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

Téged keresünk ha,
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Jó kommunikációs készséged van
  • MS office rendszereket felhasználói szinten kezeled
  • Precíz, pontos és igényes vagy a munkavégzésedre
  • Csapatban és önállóan is megállod a helyed

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Idegen nyelvismeret
Vállalatirányítás rendszer ismeret
Számlázó program ismerete

Amit kínálunk

Nettó 300.000 Ft munkabér
Laptop
Ingyen kávé
Parkolóhely

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 2018 óta található meg a napelemes piacon. Idén ünnepelte a Solared a 6. születés napját. Alakulásunk kezdetén napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkoztunk, majd a tapasztalatainkat kamatoztatva, 2022-ben elkezdtük nagykereskedelmi tevékenységünket. Folyamatosan fejlődünk és növekszünk, ezért keressük bővülő csapatunkba leendő munkatársunkat.
Csatlakozz hozzánk, ha Te is szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, akik elhívatottak a környezetvédelem és a megújuló energia iránt. Tegyünk együtt a jövőnkért! :)

Jelentkezés gombra kattintva küldd el önéletrajzodat.