Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    PERINTKERT Kft.

  • Munkavégzés helye

    9721 Gencsapáti

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A kisvállalkozásunk adminisztrációs ügyintézése. Készlet rögzítése, vevőkkel való kapcsolattartás, ajánlatok , rendelések késztése, számlázás, pénztár kezelése, munkavállalókkal kapcsolatos napi ügyintézés. Könyvelés, bérszámfejtés NEM része a feladatnak.

Elvárások

A legfontosabb a tanulni akarás és tudás, képesség kis csapatban , családias környezetben dolgozni.
Nem egyféle munka, napon belül is változatos feladatokat kell megoldani. Megbízhatóság
Barátságos, jó kommunikációs tulajdonságokkal rendelkező kollégát keresünk

Előnyt jelent

Gyakorlat, alap német-angol nyelvtudás, B jogosítvány, naprakész számítógépes ismeret.
Szakirányú végzettség , pl. vállalkozási ügyintéző, közgáz,  agrár, kertész, erdész végzettség.

Amit kínálunk

Korrekt bérezés, családias légkör, változatos munka, egyműszakos munkarend, teljes bejelentés, bejáráshoz támogatás, csak hétközbeni munka (kivétel ősszel-tavasszal  3-3 szombat délelőtt),
Munkarend 7-15.30 fél óra ebédszünet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk díszfaiskolai termeléssel foglalkozik. Vevőink viszonteladók, kiskereskedelem nincs. Széles nemzetközi kapcsolatok, uniós és "harmadik" országbeli európai partnerekkel. Külterületen működünk, 15 fős , családias, nyugodt légkörben

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, de megköszönjük, ha küld