Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    MOBILBOX KFT

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Iktatás
  • Dokumentációkezelés
  • Számlázás
  • Számlareklamációk intézése
  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office)
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, konstruktivitás
  • Erős kezdeményezőkészség, eredményorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatszellem, stressz tűrés

Előnyt jelent

  • Microsoft Navision vállaltirányítási rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil céges háttér
  • Betanulást követően havi néhány nap home office lehetőség

Céginformáció

Cégünk, a Mobilbox Kft. konténer kereskedelemmel és ahhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozó, dinamikusan fejlődő,  magyar tulajdonú vállalkozás. 27 éves kitartó munkáknak köszönhetően büszkén mondhatjuk el, hogy jelenleg az adott üzletág egyik vezető piaci szereplője vagyunk. Fejlődésünknek köszönhetően kollégáink létszámának növelésére is folyamatos igény van, melynek apropóján keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:
Cégünk Projekt osztályára Adminisztrátor MUNKATÁRSAT
Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban, stabil cégnél, jó munkakörnyezetben dolgozni, jelentkezz hozzánk!