Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    idekor Kft.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest, Topolya utca 3.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Adminisztrációs jellegű feladataid közé tartoznának:
- ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
- árkalkulációk
- reklámdekorációs gyártások (táblák, matricák) adminisztrációja, munkafolyamat ellenőrzése
- számlázás

Elvárások

- minimum 1-2 év tapasztalat adminisztrációs vagy pénzügyi területen
- nyomdaipari vagy dekorációs cégnél szerzett tapasztalat
- önálló munkavégzés
- jó ötleteid vannak és jó a problémamegoldó képességed

Előnyt jelent

- grafikai programismeret (Adobe, Corel)
- alapszintű angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- lelkes vagy és érdeklődő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

1997 óta vállaljuk kis-, közép-, és multinacionális vállalatok reklámarculatának teljeskörű tervezését és kivitelezését. Szolgáltatásunk között szerepel többek között a fólia nyomtatás, üzlet dekoráció, autófóliázás, reklámeszköz gyártás, molinó nyomtatás, tábla készítés, 3D feliratok formára vágása.

Kérjük csatold a fényképes szakmai önéletrajzod! A jelentkezés tárgya legyen "Jelentkezem a csapatba".