Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    HGL GROUP HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő számlák rögzítése
  • szállítmányozással kapcsolatos adatrögzítés
  • posta érkeztetése, scannelése
  • rögzített adatok ellenőrzése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • alap angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű Excel ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat adatrögzítés vagy szállítmányozás területen

Amit kínálunk

• versenyképes juttatás megállapodás szerint
• hosszú távú biztonság, stabil vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
• folyamatos továbbképzés
• hosszú évek óta összetartó csapat
• professzionális munkakörnyezet
• változatos feladatok, szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség – építsd velünk a jövőd!
• rugalmas munkavégzés – családbarát munkaadóként a HGL megérti az igényeid: nekünk is van családunk, kisgyermekünk és háziállatunk (irodában is)
• esetenként otthoni munkavégzési lehetőség (home office)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő logisztikai vállalatánál? A HGL Group Hungary Kft. 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, minden áruszállítási ágazatban aktív nemzetközi és belföldi szállítmányozó vállalkozás. Büszkék vagyunk elkötelezett, évtizedek óta együtt dolgozó csapatunkra, és az általunk felhalmozott egyedülálló szakmai tudásra és tapasztalatra. Hiszünk benne, hogy üzleti sikereinkhez minden kollégánk kiváló munkája hozzájárul. A HGL a speciális igényű szállítási feladatokra fókuszálva lett több különböző szállítmányozási szegmens meghatározó piaci szereplője

Ha úgy érzed, Te vagy az, akit keresünk, küldd el önéletrajzodat és bruttó bérigényedet kattints a "jelentkezem" gombra!