Adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    ALCUFER KFT

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Halasi út

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számlázást előkészítő feladatok elvégzése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Riportok készítése heti és havi szinten
  • Napi - és havi jelentések küldése a NAV részére
  • Postázási feladatok ellátása
  • Fémkereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó okmányok elkészítése
  • Telephelyi hulladékforgalomhoz kapcsolódó nyilvántartás pontos vezetése
  • A Hulladék szállításához szükséges okmányok elkészítése
  • Irodai és egyéb háztartási fogyóeszközök rendelése, készletvezetése

Elvárások

  • Minimum középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office programcsomag haladó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete
  • Környezetvédelmi (hulladékgazdálkodási) előírások ismerete
  • Környezetvédelmi vagy hulladékgazdálkodási végzettség

Amit kínálunk

Az Alcufer Kft. több mint 30 éve működő magyarországi vállalkozás, amely hulladékkereskedelemmel, feldolgozással, hasznosítással, veszélyes hulladék kezeléssel és szállítással foglalkozik.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.