Adminisztrációs & Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    VEGA-IMPEX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Nyúl utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • B2B rendelések kezelése és koordinálása
  • Levelezés a hypermarket partnerekkel
  • Fuvar szervezése, időkapu kezelése
  • Árajánlat kérése nemzetközi és belföldi szállítóktól,
  • Külföldi ügyfelek, beszállítók kezelése-kapcsolattartás,szóban és írásban, angol nyelven
  • ERP riportok készítése, adatok ellenőrzése
  • EKAER készítése
  • Management munkájának teljes körű támogatása

Elvárások

  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Excel- és Word programok ismerete
  • Tapasztalat ERP-rendszerekkel
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Kizárólag TELJES MUNKAIDŐBEN keresünk munkatársat (H-P, 8-tól-17-ig,)

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, több évtizedes szakmai tapasztalat
  • Hosszútávú, teljes munkaidős munkalehetőség
  • Családias környezet, ahol az új ötletekre és kezdeményezésekre mindig nyitottak vagyunk.

Céginformáció

A Vega-Impex Kft több mint 30 éve Magyarország egyik legnagyobb játék és bútor, import és nagykereskedő cége. Cégünk adminisztrációs és logisztikai feladatok ellátására keresünk munkatársat.
Munkavégzés helye: Két opció: Budapest 1024 Nyúl utca 1 vagy Göd (2132 Göd, Ady Endre út 104.)

Kérjük hogy, önéletrajzában jelölje meg a fizetési igényét