Express LUCK Europe Electric Kft. logo

Administrative assistant (Sales)

  • Cég neve

    Express LUCK Europe Electric Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 2.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Express Luck a TOP 2. kínai TV gyártó cég Európában. Az európai piac stratégiai fontosságú, hosszútávú terveink vannak itt. Megvásároltuk a volt Samsung szigetszentmiklósi gyárát 2016-ban, amely egy igazán szép hely, közel az M0-s autópályához és Budapesthez. Több mint 200 álláslehetőséget teremtettünk meg, továbbá helyi menedzser csapatot építettünk ki. Fél év alatt megkaptuk a ISO90001, ISO140001, SMETA tanusítványokat is. A Pan Europe ügyfelei, mint például a Darty / Auchan stb., nagyon szigorú gyári ellenőrzést hajtottak végre, amit mi kíváló módon teljesítettünk. Központi OEM / ODM TV szolgáltatók lettünk szerte Európa országaiban, mint például: Franciaország / Spanyolország / Portugália / Olaszország / Románia / Magyarország / Bulgária / Lengyelország / Cseh / Német / Ausztria / Horvátország / Szlovénia stb. Az Express Luck a top 5 legnagyobb TV gyártó cég egyike, további cégeink vannak az USA-ban (Mexico) / Dél-Amerikában (Kolumbia)/Afrikában és a Közel-Keleten (Egyiptom) valamint az Ázsiai piacon (Kína) is. Az Express Luck minden elektronikai kiállításon megtalálható mint például az IFA/CES/Canton fair/HK fair

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezetők munkájának támogatása
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Kimutatások, statisztikák készítése, ellenőrzése, elemzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomon követése
  • Panaszkezelés
  • Vállalatirányítási rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Francia/Spanyol/Olasz/Német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kulturált, inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven.