Admin-koordinátor

  • Cég neve

    PrimeSols Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 290e - 310e Ft havi bér Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • raktári adminisztrációs feladatok ellátása, szállítólevelek készítése
  • rendelések nyomon követése, feldolgozása, dokumentumok iktatása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, vevőkkel, beszállítókkal
  • termék, szállítói törzs karbantartása a saját fejlesztésű logisztikai rendszerünkben
  • vevői reklamációk gyors, precíz orvoslása
  • raktárral, szállítmányozással való folyamatos együttműködés
  • kisebb HR munkák (jelenléti ív, szabadságolás)

Elvárások

  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó, szervezési képesség,
  • rendszerben való gondolkodás, komplex látásmód,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösképpen Excel vagy egyéb táblázatkezelő programok tekintetében (függvények használata).

Amit kínálunk

  • biztos munkahely, nyugodt légkör,
  • fiatalos, összeszokott, dinamikus csapat,
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • 1 műszakos munkarend, hétköznap 8:00-16:30-ig,
  • munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület
  • juttatások : túlórapénz, bónusz

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A PrimeSols Hungary 2013 óta végez kiemelkedő munkát a logisztikai iparágban. Az évek alatt több multinacionális vállalat számára végzünk készáru és marketing bérlogisztikai szolgáltatást, így raktári kapacitásaink bővítésére új kollégák támogatására van szükségünk.

Fényképes önéletrajzát kérem küldje el!