Admin gyakornok (WHC022207) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Veresegyház

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • kapcsolattartás a partner cégünk munkavállalóival és a kijelölt kontaktszemélyekkel.
    • méretvételek lebonyolítása és adminisztrálása, új munkaruhák kiadása
    • munkaruhával kapcsolatos problémák adminisztratív kezelése
    • folyamatos kapcsolattartás a Lindström kollégáival
    • a sofőr támogatása a munkaruha szállítás kapcsán
    • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

    • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • A megadott idősávokban 35-40 óra / hét
    • Ráérés a következő idősávokban: május 6-17 ; június 3- július 10; augusztus 5-16; szeptember 23- október 11
    • Precizitás
    • Rugalmasság

Amit kínálunk

    • Br. 2000 Ft /óra
    • Fiatalos csapat
    • Alkalmi munka a megadott idősávokban

Céginformáció

Alkalmi admin gyakornoki pozíció Veresegyházán!