Adatvédelmi tisztviselő

  • Cég neve

    Budapesti Metropolitan Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Gábor Dénes utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tájékoztat és szakmai tanácsot ad az adatkezelő vagy az adatfeldolgozó, továbbá az adatkezelést végző alkalmazottak részére.
  • Közreműködik az alkalmazottak oktatásában.
  • Együttműködik az érintett felügyeleti hatóságokkal.
  • Elősegíti a GDPR alapvető elvekre vonatkozó rendelkezéseinek végrehajtását.
  • Adatkezelési tájékoztatók, adatvédelmi szabályzatok, dokumentumok és adatfeldolgozási megállapodások előkészítése, véleményezése.
  • Adatvédelmi incidensek kezelése.
  • Adatvédemi hatásvizsgálatok, érdekmérlegelési tesztek elvégzése.
  • A METU csoporton belül az adatvédelmi kultúra előmozdítása.
  • A METU csoport adatvédelmi tevékenységében részvétel.

Elvárások

  • Jogi végzettség, és adatvédelmi szakjogászi végzettség.
  • Adatvédelmi területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat.
  • Szakmai rátermettség, különösen az adatvédelmi jog és gyakorlat szakértői szintű ismerete.
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési képesség.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű és aktív használata.
  • Integritás és a magas szintű szakmai morál.

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzés,
  • Rugalmas munkarend.
  • Támogató csapat.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Rendszeres csapatépítő és közösségi programok.
  • Ingyenes könyvtár és parkoló használat.
  • Pályázható képzési támogatások.
  • Munkavállalói Támogató Program.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát