Humán CG Training and Consulting Üzleti  Tanácsadó Kft. logo

Adatvédelmi és munkaügyi jogász

  • Cég neve

    Humán CG Training and Consulting Üzleti Tanácsadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Sas utca 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Teljeskörű jogi tanácsadás főként pénzügyi szektorban adatvédelmi kérdésekben (adatvédelmi szabályzatok előkészítése-véleményezése, különböző szerződések véleményezése adatvédelmi megfelelőség szempontjából),
  • Adatkezelési tájékoztatók és adatfeldolgozói megállapodások előkészítése, véleményezése,
  • Adatvédelmi tárgyú panaszok, jogérvényesítési kérelmek kivizsgálásával, teljesítésével kapcsolatos szakmai támogatás nyújtása,
  • Adatvédelmi incidensek kezelésével kapcsolatos szakmai támogatás nyújtása (kivizsgálásban való közreműködés, szakmai állásfoglalás adása),
  • Közösségi média és sajtó megjelenések kapcsán jogi tanácsadás GDPR megfelelőség szempontjából,
  • Sajtómegjelenések kapcsán jogi tanácsadás,
  • Jogi tanácsadás - elsősorban munkáltatóknak – munkaügyi, munkavédelmi kérdésekben,
  • Szerződések írása, véleményezése és szerkesztése (munkaszerződések, belső szabályzatok),
  • Munkaügyi ellenőrzés, audit során való jogi képviselet,
  • Komplex, egyedi ügyekben történő munkajogi szakvélemény nyújtása,
  • Munkajogi megállapodások előkészítése, egyeztetése, véleményezése,
  • Egyéb, ügyvédi működés során felmerülő feladatok ellátása, általános polgári jogi feladatok.

Elvárások

  • Jogi egyetemi diploma és szakvizsga,
  • GDPR rendelkezéseinek magas szintű ismerete,
  • Releváns adatvédelmi területen szerzett munkatapasztalat,
  • Angol nyelvhasználat szóban és írásban egyaránt,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Önállóság, rugalmasság, terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Biztosítói/banki/hatósági szférában szerzett compliance munkatárs/adatvédelmi szakértő/jogász tapasztalat,
  • Informatikai jogi területen szerzett tapasztalat, illetőleg érdeklődés,
  • Banki területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Modern, belvárosi munkahelyi környezet,
  • Együttműködő, fiatalos csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok,
  • Versenyképes jövedelem.

Céginformáció

Kiemelt partnerünk a DRD Ügyvédi Társulás egy nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező patinás ügyvédi iroda keres adatvédelmi és munkaügyi jogász munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!