Adatrögzítő

  • Cég neve

    Piramis Építőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    Göd

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Szereted az adatrögzítést? Jól bírod a monoton munkát?

Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz a Piramis csapatához!

Büszkék vagyunk arra, hogy a több, mint 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az újHÁZ hálózat kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 170 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk.

2023-es dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 94%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Megbízható, dinamikusan fejlődő cégünk várja

Gyönyörű, új áruházunkba, modern munkakörnyezetbe keressük online üzletágunk számára

Adatrögzítő

csapattagját részmunkaidőben (6 órás), aki szakmai tudásával, aktív és lendületes munkájával

szívesen hozzájárulna közös sikereinkhez!

A munkavégzés helye:

Göd

Miért válassz minket?

  • Versenyképes jövedelmet, dolgozói vásárlási kedvezményt, határozatlan idejű munkaszerződést, utazási támogatást biztosítunk számodra;
  • Munkád során egy stabil hátterű, a piacon vezető szerepet betöltő, jónevű cég áll mögötted, ahol minőségi termékeket értékesíthetsz;
  • Szakértő, tapasztalt kollégák támogatnak majd mind a kereskedelem, beszerzés, szállítás, marketing terén;
  • Szakmai felkészülésedhez is teljes körű támogatást kapsz, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Nagyon jól tűrőd a monoton munkavégzést
  • Terhelhető és precíz vagy
  • Koncentrációdat folyamatosan fenn tudod tartani
  • Haladó szinten kezeled az Excelt
  • A hibák minimalizálására törekszel
  • Előny, ha van építőanyag ismereted

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Termékfeltöltés a webáruház admin felületére
    • Kategória besorolás
    • Webshop nevek, rövid és hosszú leírás betöltése
    • Termék képek feltöltése
    • Termék dokumentumok beszerzése (műszaki adatlapok, teljesítmény nyilatkozatok) és feltöltése
    • Speciális adatok összegyűjtése (méret, terméktulajdonságok, stb.), rögzítése
    • Termék-összekapcsoláshoz szükséges adatokok beállítása
    • Termékek aktiválása
  • Segédtáblázatok kezelése, termékek tulajdonságainak betöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Beszerzést érintő feladatok menedzselése, beszerzési adatok aktualizálása és nyomon követése a rendszerben
  • Termékkarbantartás: ellenőrzések kezelése társosztállyal együttműködve, hibák javítása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid (név, telefonszám) megadásával küldd el nekünk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.